Kontakt!

Cell Solar är rikstäckande med kontor i Stockholm, Göteborg och Malmö.
Vi är uppdelade i fyra landsregioner, Norr, Syd, Väst och Öst.
Vi ser fram emot att höra av dig!

STOCKHOLM
Ekbacksvägen 22, 168 69 Bromma

08 - 22 88 90

GÖTEBORG
Barken Beatrices gata 26

417 60 Göteborg
031 - 333 08 60

MALMÖ
Mellangatan 66, 293 30 Skanör
040 - 39 98 08

Fyll i formuläret så tar vi kontakt med dig

Vill du boka ett kostnadsfritt hembesök, eller vill du få reda på när vi har infomöte eller öppethus nära dig? Använd formuläret nedan så tar vi kontakt med dig så snart vi kan. Det går också bra att kontakta våra kontor eller personalen direkt, du hittar deras kontaktuppgifter längre ned på sidan.

SVERIGE SYD

Mellangatan 66,   293 30 Skanör   040 - 38 98 08   info@cellsolar.se   support@cellsolar.se

platshallare

Gunnar Jönsson

Regionschef Sverige Syd
gunnar.jonsson@cellsolar.se
070 734 34 54

DSC_9091

Dennis Meisner

Distriktsansvarig Sverige Syd
dennis.meisner@cellsolar.se
070 289 69 67

platshallare

Anders Bäckman

Distriktsansvarig Sverige Syd
anders.backman@cellsolar.se
070 200 31 65

platshallare

Fredrik Mattsson

Distriktsansvarig Sverige Syd
fredrik.mattsson@cellsolar.se
076 136 46 49

platshallare

Thomas Stålhammar

Distriktsansvarig Sverige Syd
thomas.stahlhammar@cellsolar.se
070 209 15 59

SVERIGE VÄST

Barken Beatrices gata 26,   417 60 Göteborg    031 - 333 08 60   info@cellsolar.se   support@cellsolar.se

martintest

Martin Fors

Distriktsansvarig Sverige Väst
martin.fors@cellsolar.se
070 450 14 24

platshallare

Mats Lidström

Distriktsansvarig Sverige Väst
mats.lidstrom@cellsolar.se
070 450 13 42

ville

Ville Munne

Distriktsansvarig Sverige Väst
ville.munne@cellsolar.se
070 450 13 52

Daniel Matsson

Daniel Matsson

Distriktsansvarig Sverige Väst
daniel.matsson@cellsolar.se
070 450 14 94

SVERIGE ÖST

STOCKHOLM NORR            STOCKHOLM SYD

Ekbacksvägen 22,   168 69 Bromma    08 - 22 88 90   info@cellsolar.se   support@cellsolar.se

dav

Kajsa Norlin

Koordinator Sthlm Norr
kajsa.norlin@cellsolar.se
070 540 15 56

peder

Peder Hedeby

Distriktsansvarig Sthlm Norr
peder.hedeby@cellsolar.se
070 450 15 79

platshallare

Frida Wallén

Distriktsansvarig Sthlm Norr
frida.wallen@cellsolar.se
070 221 11 27

platshallare

Michael Wallén

Distriktsansvarig Sthlm Norr
michael.wallen@cellsolar.se
073 059 31 07

platshallare

Mats Regner

Stockholm Norr
mats.regner@cellsolar.se
08 22 88 90

Jonas Q

Jonas Qvarfordt

Distriktsansvarig Sthlm Syd
jonas.qvarfordt@cellsolar.se
072 540 93 53

joakim

Joakim Melen

Distriktsansvarig Sthlm Syd
joakim.melen@cellsolar.se
070 450 14 19

Roland Björhn

Roland Björhn

Distriktsansvarig Sthlm Syd
roland.bjorhn@cellsolar.se
070 454 77 91

platshallare

Anders Sandman

Distriktsansvarig Sthlm Syd
anders.sandman@cellsolar.se
070 450 36 75

Mats

Mats Alsmyr

Sthlm Syd
mats.alsmyr@cellsolar.se
070 979 10 17

platshallare

Jonas Söderberg

Sthlm Syd
jonas.soderberg@cellsolar.se
070 450 54 67

SVERIGE NORR

Ekbacksvägen 22, 168 69 Bromma 08 - 22 88 90   info@cellsolar.se   support@cellsolar.se

dav

Torbjörn Sjöberg

Distriktsansvarig Sverige Norr
torbjorn.sjoberg@cellsolar.se
070 450 05 26