Kontakt!

Cell Solar är rikstäckande med kontor i Stockholm, Göteborg, Malmö och Kalmar.

 

STOCKHOLM
08 - 22 88 90

GÖTEBORG
031 - 333 08 60

MALMÖ
040 - 38 98 08

KALMAR
0480 - 130 40

Fyll i formuläret så tar vi kontakt med dig

Vill du boka ett kostnadsfritt hembesök, eller vill du få reda på när vi har infomöte eller öppet hus nära dig? Använd formuläret nedan så tar vi kontakt med dig så snart vi kan. Det går också bra att kontakta våra kontor eller personalen direkt, du hittar deras kontaktuppgifter längre ned på sidan.

VÅRA MEDARBETARE

BACKOFFICE

Västbergavägen 25,   126 30 Hägersten    08 - 22 88 90   info@cellsolar.se   support@cellsolar.se

_C6A1715

Mats Alsmyr

VD
mats.alsmyr@cellsolar.se
070 979 10 17

_C6A1731

Jonas Söderberg

Support Stockholm
jonas.soderberg@cellsolar.se
070 450 54 67

_C6A1697

Joakim Delking

Ekonomi
joakim.delking@cellsolar.se
070 450 07 41

_C6A1709

Kajsa Norlin

Koordinator Stockholm
kajsa.norlin@cellsolar.se
070 540 15 56

Kajsa_Al

Kajsa Allder

Koordinator
kajsa.allder@cellsolar.se
070 450 64 43

_C6A1698

Kerstin Alsmyr

Controller
kerstin.alsmyr@cellsolar.se
076 771 88 65

platshallare

Therese Grevlund

Ekonomi & HR
therese.grevlund@cellsolar.se
070 450 75 74

platshallare

Filip Waak

Marknadsprojektledare
filip.waak@cellsolar.se
070 330 47 06

platshallare

Andreas Holden

Byggprojektledare
Andreas.holden@cellsolar.se
070 206 93 74

STOCKHOLM NORR

Västbergavägen 25,   126 30 Hägersten    08 - 22 88 90   info@cellsolar.se   support@cellsolar.se

_C6A1655

Mats Regner

Partner
mats.regner@cellsolar.se
08 22 88 90

tariq2

Tariq Qandil

Regionschef Sthlm Norr
tariq.qandil@cellsolar.se
070 773 89 01

_C6A1742-Redigera-2

Peder Hedeby

Distriktsansvarig
peder.hedeby@cellsolar.se
070 450 15 79

Fredrik_Palk

Fredrik Palk

Distriktsansvarig
fredrik.palk@cellsolar.se
072 222 09 73

Anders_S

Anders Sjögren

Distriktsansvarig
anders.sjogren@cellsolar.se
070 450 54 64

jan_w

Jan Wiming

Distriktsansvarig
jan.wiming@cellsolar.se
073 059 31 07

joachim_d

Joachim Derantz

Fälttekniker, fältmontör
joachim.derantz@cellsolar.se
070 450 03 47

STOCKHOLM SYD

Västbergavägen 25,   126 30 Hägersten    08 - 22 88 90   info@cellsolar.se   support@cellsolar.se

daniel_2

Daniel Odenhammar

Regionschef Sthlm Syd
daniel.odenhammar@cellsolar.se
070 450 14 19

_C6A1658

Jonas Qvarfordt

Distriktsansvarig
jonas.qvarfordt@cellsolar.se
072 540 93 53

platshallare

Karl Björk

Distriktsansvarig
karl.bjork@cellsolar.se
070 241 15 25

platshallare

Raigo Prääts

Distriktsansvarig
raigo.praats@cellsolar.se
070 941 45 79

platshallare

Jonatan Windahl

Distriktsansvarig
jonatan.windahl@cellsolar.se
070 689 28 13

platshallare

Sam Rigi

Distriktsansvarig
sam.rigi@cellsolar.se
070 450 15 71

GÖTEBORG

Anders Carlssons gata 14,   417 55 Göteborg    031 - 333 08 60   info@cellsolar.se   support@cellsolar.se

_C6A1689

Ville Munne

Regionschef Göteborg
ville.munne@cellsolar.se
070 450 13 52

_C6A1694

Martin Fors

Distriktsansvarig
martin.fors@cellsolar.se
070 450 14 24

_C6A1677

Mats Lidström

Distriktsansvarig
mats.lidstrom@cellsolar.se
070 450 13 42

_C6A1675

Daniel Matsson

Distriktsansvarig
daniel.matsson@cellsolar.se
070 450 14 94

platshallare

Jenny Alvstråle

Distriktsansvarig
jenny.alvstrale@cellsolar.se
076 587 38 48

platshallare

Benjamin Puljic

Byggprojektledare
benjamin.puljic@cellsolar.se

MALMÖ

Mellangatan 66,   293 30 Skanör   040 - 38 98 08   info@cellsolar.se   support@cellsolar.se

_C6A1653

Gunnar Jönsson

Partner
gunnar.jonsson@cellsolar.se
070 734 34 54

platshallare

Anders Svensson

Regionschef Malmö
anders.svensson@cellsolar.se
070 608 58 15

platshallare

Pia Jeppsson

Koordinator
pia.jeppsson@cellsolar.se
076 146 78 00

_C6A1684

Dennis Meisner

Distriktsansvarig
dennis.meisner@cellsolar.se
070 289 69 67

_C6A1682

Anders Bäckman

Distriktsansvarig
anders.backman@cellsolar.se
070 200 31 65

_C6A1688

Fredrik Mattsson

Distriktsansvarig
fredrik.mattsson@cellsolar.se
076 136 46 49

platshallare

Thomas Stålhammar

Distriktsansvarig
anders.svensson@cellsolar.se
070 209 15 59

platshallare

Christian Rosencrantz

Distriktsansvarig
christian.rosencrantz@cellsolar.se
076 114 25 33

platshallare

Henrik Andersson

Distriktsansvarig
henrik.andersson@cellsolar.se
073 083 90 20

KALMAR

Majsvägen 12, 386 93 Färjestaden 0480 - 130 40   info@cellsolar.se   support@cellsolar.se

Niklas

Niklas Larsson

Regionschef Kalmar
niklas.larsson@cellsolar.se
070 799 98 88

Fredrik

Fredrik Sjöqvist

Distriktsansvarig
fredrik.sjoqvist@cellsolar.se
070 413 30 76

Henrik_U

Henrik Uleskog

Distriktsansvarig
henrik.uleskog@cellsolar.se
070 413 32 93

hanna_e

Hanna Eriksson

Distriktsansvarig
hanna.eriksson@cellsolar.se
070 240 79 51

platshallare

Bob Baaima

Distriktsansvarig
bob.baaima@cellsolar.se
070 444 60 38

platshallare

Petra Åsbrink

Koordinator
petra.asbrink@cellsolar.se
076 130 40 05

DALARNA

Västbergavägen 25, 126 30 Hägersten 08 - 22 88 90   info@cellsolar.se   support@cellsolar.se

_C6A1671

Torbjörn Sjöberg

Distriktsansvarig Sverige Norr
torbjorn.sjoberg@cellsolar.se
070 450 05 26

ELEKTRIKER

Västbergavägen 25,   126 30 Hägersten    08 - 22 88 90   info@cellsolar.se   support@cellsolar.se

_C6A1666

Thomas Björklund

Elektriker
thomas.bjorklund@cellsolar.se
070 222 72 36

platshallare

Roger Falk

Elektriker
roger.falk@cellsolar.se
070 450 15 57

platshallare

Nicklas Persson

Elektriker
nicklas.persson@cellsolar.se
070 450 36 75

platshallare

Christer Niklasson

Elektriker
christer.niklasson@cellsolar.se
070 450 15 96

platshallare

Evert Sjöstedt

Elektriker
evert.sjostedt@cellsolar.se
070 232 89 11